psfitness.cz

O nás

Záměr vytvořit PS fitness vzniknul v létě roku 2016.

 

Dlouhých 11 let jsem pracoval v korporátních firmách, takže prostředí plné tlaku na výsledky, termínů, meetingů, snižování nákladů, zvyšování produktivity znám velmi dobře.

 

To, co mi vždy velmi dobře pomáhalo zvládat všudypřítomný (nejen pracovní) stres, bylo cvičení v posilovně a další sportování. Málokdy jsem ovšem našel posilovnu v blízkosti firmy. Vždy to bylo o dojíždění, často problematickém parkování a nebo dlouhém docházení ze zastávky MHD.

 

Když jsem tedy objevil vhodný prostor, který je v pěší dostupnosti mnoha firem, v blízkosti je spousta parkovacích míst a zastávka MHD je jen 50 m od vchodu, rozhodnul jsem se splnit si jeden ze svých životních snů.

 

V PS fitness najdete na více než 450 m2 vždy příjemný a usměvavý personál, kvalitní vybavení, čisté prostory, vstřícný a profesionální přístup.

 

Po celodenní práci pro firmu, šéfa nebo akcionáře můžete v PS fitness konečně věnovat čas jen sami sobě.

 

I v posilovně se cítíte lépe v týmu?

Navštivte sálové lekce (jóga, TRX, kruhový trénink, zdravá záda...) a dejte si do těla.

 

Jste spíše individualista?

Užijte si PS fitness vaším vlastním tempem, při vašem individuálním tréninku.

 

Hledáte maximálně efektivní řešení?

Využijte služeb profesionálního trenéra fitness. V nejkratším možném čase se naučíte správné technice cvičení, díky které minimalizujete riziko zranění.  Získáte tréninkový plán na míru, který bude respekovat jak váš současný zdravotní a výkonnostní stav, tak i vaše cíle. Ať už usilujete o snížení hmotnosti, chcete se zbavit přebytečného tuku a nebo nabrat svaly, s trenérem budou vaše cíle mnohem dostupnější.

 

Věřím, že každá vaše návštěva v PS fitness bude pro vás příjemným zážitkem spojeným s relaxací, odreagováním, plněním osobních cílů, vyplavením endorfinů a budete ji považovat za užitečně využitý čas.

 

Za kolektiv PS fitness nabízíme naši plnou podporu, profesionální a pozitivní přístup.

 

Těšíme se na vás.

 

Patrik
majitel